solidna

marka

Europalety - Holzpal

Europalety stały się jednymi z najczęściej użytkowanych elementów w transporcie. Ze względu na ich rozpowszechnienie, do ich wymiarów dostosowane są samochody dostawcze czy magazyny. Popularność palet wynika z faktu, że stanowią trwałe i tanie rozwiązanie, które świetnie sprawdza się w różnorodnych warunkach: nie tylko w magazynie, ale również w transporcie. Tak powszechne w branży logistycznej, są częstym wyborem małych i dużych firm o różnorodnej specjalizacji. To właśnie dlatego warto jest zainwestować w nasze produkty, które będą służyć przez lata oraz efektywnie chronić przed uszkodzeniem towarów.

Dzięki bogatemu asortymentowi firmy Holzpal zaopatrzysz się w trwałe nośniki, w tym: europalety, palety dusseldorfer (DHP), gitterboxy, palety przemysłowe, chemiczne oraz nadstawki paletowe. Produkty wykonujemy z najwyższej jakości materiałów, dlatego są one solidne i bezpieczne w użytkowaniu.

Handel paletami to branża, w której specjalizujemy się od wielu lat, zaopatrując stałych jak i nowych Klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmie. Palety euro znajdują zastosowanie w wielu branżach, idealnie nadają się do transportu i składowania towarów różnego typu. Oferujemy sprzedaż palet produkowanych zgodnie z normami UE.

dowóz na terenie

całej europy

Giterboxy

zobacz

Euro palety

zobacz

Nadstawki paletowe

zobacz