Naprawa

Wysokie wymagania stawiane podmiotom świadczącym usługi logistyczne, zmuszają do ciągłych kontroli i napraw nośników ładunków. Także i nasza firma dostosowuje się do wymagań rynku, a wszelkie naprawy europalet przeprowadzane są w zakładach naprawczych posiadających certyfikat / licencje EPAL.
Usuwanie usterek w półpaletach typu Dusseldorf także odbywa się w profesjonalnych i sprawdzonych firmach. Priorytetem jest dla nas zawsze jakość wykonywanych napraw oraz satysfakcja klienta.

Oprócz napraw wszelkiego rodzaju palet oferujemy także możliwość przyjęcia uszkodzonych palet w ramach płatności.
Bez znaczenia jest miejsce ich odbioru – może być ono przez Ciebie wyznaczone. Dostawa wyremontowanych palet może nastąpić na życzenie klienta w miejscu odbioru palet uszkodzonych.

Niezależnie od tego, czy dysponujesz paletami uszkodzonymi, do wyznaczonego uprzednio miejsca dostarczymy również zdatne do użytku, dodatkowe palety.

W ramach płatności, zgodnie z życzeniem klienta przyjmiemy uszkodzone, wymagające naprawy palety i wymienimy je na nowe, prawie nowe lub używane. 

Holzpal zajmuje się także naprawą następujących nośników:

•  europalety

•  półpalety typu Dusseldorf (DHP)

•  Euro-Gitterboxen

 

Wszystkim klientom służymy pomocą i profesjonalnym doradztwem. Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Giterboxy

zobacz

Euro palety

zobacz

Nadstawki paletowe

zobacz